Okul öncesi öğrencilerinin temel algoritma mantığını öğrenerek problem çözme becerilerini geliştirebilecekleri eğlenceli robot setidir.


VEX 123, öğrencilerin VEX Coder ve Fiziksel Programlama Kartlarını kullanarak gerçek programlamayı bilgisayara ihtiyaç duymadan öğrenmelerini sağlar. STEM Labs ve EducatHUB desteği ile VEX 123 için gerekli ders planlarına ve uygulama örneklerine ücretsiz ve online platform üzerinden ulaşabilirsiniz.


Detaylı bilgi için tıklayınızÇocuklara uygulamalı etkinlikler yoluyla STEM’in temellerini öğretir. VEX GO ile tanışın.


İlköğretim öğrencilerinin kodlamayı ve mühendisliği eğlenceli ve hızlı bir şekilde algılamasına yardımcı olur. Eğlenceli ve renk kodlu VEX GO parçaları, öğretmenlerin öğrencileri ile eğitim esnasında öğrenirken organize olmalarına yardımcı olur.


Detaylı bilgi için tıklayınBütünüyle tasarlanabilir yapısıyla, yeni kullanıcılara hızlı bir şekilde başarıya ulaşma şansı sağlarken, ileri düzey kullanıcılara sürekli olarak zorlayıcı görevler sunan bir robotik sistemidir.


Öğrenciler için Carnegie Melon Robotics Academi tarafından hazırlanmış, uzman öğretmenlerimizin eğitim sistemimize uygun hale getirdiği ücretsiz müfredat ve STEM etkinlikleri desteği bulunmaktadır. VEXcodeIQBlocks programı ile öğrenciler robotlarını sürükle bırak mantığı ile kodlamaya başlayabilir.


Detaylı bilgi için tıklayınTecrübeli kullanıcılara sonsuz tasarım olanakları sunar. Yeni başlayan mühendisler için çok yönlü öğrenim olanakları sağlar.


V5 elektronikleri ulaşılabilir, esnek ve güçlü bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı ilgili eğitim sonuçlarını sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. V5 mekanik sistemi, deneyimli kullanıcılara sonsuz tasarım olanakları sunmaya devam ederken, mühendisliği tecrübesiz kullanıcılar için yaklaşılabilir kılan çok yönlü unsurlar içerir.


Detaylı bilgi için tıklayın

STEM Öğreniminde

VEX Robotics


VEX Robotics Ekosistemini Keşfedin!


Çevrimiçi VEX Robotics Eğitimleri EducatHUB’da !

VEX robotlarının ücretsiz ve çevrimiçi müfredat içeriklerine EducatHUB platformu üzerinden ulaşabilirsiniz..

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

EducatHUB Hakkında

  • EducatHUB ile okul öncesinden üniversiteye kadar olan tüm bilişim eğitimi planlanmış ve içerikleri oluşturulmuş olarak sizlere sunar.
  • EducatHUB, eğitim sistemimizin bileşenleri düşünülerek, eğitim sisteminin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yazılmıştır.

Bültenimize Kaydolun!

Educat & Eğitimde İnovasyon Derneği çalışmalarından anlık bilgi almak ve etkinlikleri takip etmek için şimdi kaydolabilirsiniz.