Educat Robotics, 2017 Eylül ayında VEX Robotics reselleri oldu ve VEX satışını yapmaya başladı. Şubat 2018’den itibaren de exclusive distributor olarak VEX Robotics ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.


VEX Robotics setleri okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencileri için hazırlanmış robotik & kodlama alanında çalışmalar yapabilecekleri eğitici robot kitleridir. Educat Robotics olarak, VEX ekosistemine dahil olan katılımcıların Türkiye ve Dünya çapında düzenlenen robot turnuvalarına katılmalarında kılavuzluk ediyoruz. VEX robotlarını market.educat.com.tr adresinden satın alabilrisiniz.


Yeni başlayanların profesyonel seviyeye ulaşmaları için uygulamalı, kullanıcılarının hayal gücü ve deneyimleri ile gelişebilecekleri araçlar sunuyoruz. STEM öğrenme yaklaşımını benimseyerek, öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerinin kazandırılmasında ve ileride geleceğin teknolojilerini üretmelerine katkı sağlıyoruz. Çocukların, zorlu sorunları çözmenin ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmelerini istiyoruz. Educat Platformu olarak eğitim alanında gerçekleştirdiğimiz tüm proje ve etkinliklerimize www.educat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

VEX ROBOTİCS TÜRKİYE