Eğitimtek Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Hakkında

Eğitimtek, 4 öğretmen tarafından 2014 tarihinde kuruldu.

Google Eğitim Partneri olarak bir çok okulu Google Okulu yaptı ve eğitimlerini verdi. Eğitimde Fatih Projesi kapsamında MEB ile Google projesinin yürütücülüğünü yaptı.
MEF Üniversitesinde 2015 yılında yapılan Uluslarası Eğitim Teknolojileri Konferansı Edtechist’i ve 2016 yılında yapılan Eğitimde Değişim Konferansları’nı organize etti.
MEF Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversiteleri işbirliği ile MakerÖğretmen, STEMÖğretmen ve Eğitim Teknolojileri Uzmanı ETUSP Sertifika programlarını organize etti.
Kalkına Ajansı projeleri ile STEM ve Maker eğitimleri organize etti.
www.egitimdeteknoloji.com, www.egtmatematik.com, www.kodlamaker.com bloglarını kurdu, haftalık sosyal medya konuşmaları #egtkonus‘u organize etti.
Eğitimtek ekibi, içinde Apple Seçkin Eğitmenler, Google Sertifikalı Eğitimenlerin yer aldığı 20’den fazla öğretmenle 50’den fazla okula Eğitim Teknolojileri Danışmanlığı verdi.

Robotik çalışması doğal olarak STEM'in tüm yönleriyle ilgilidir ve öğrenciler keşfetmeyi öğrendiklerinde, motivasyonu arttırarak onların başarılı olmalarını sağlar.

EduCat Robotics olarak, “keşif ve STEM” öğrenme modelini benimsiyoruz.

Öğrenciler için ilgilendikleri alanda heyecanlanmalarının nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. Bir öğrencinin teknoloji ile bir şeyler yarattığı andaki yaşadığı büyüyü hissedebiliyoruz.

Çocukların, zorlu sorunları çözmenin ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmelerini istiyoruz.

Yeni başlayanlar için kolay olan, ancak kullanıcılarının hayal gücü ve deneyimleri ile genişleyecek araçlar sunuyoruz.