Educat Bayi Formu2020-03-09T18:48:33+00:00

Educat Bayi Formu

Dünyanın en büyük robotik turnuvasını organize eden VEX Robotics, Online öğrenme platformumuz EducatHUB  ve Endüstri 4.0 eğitim aracımız Dobot ürünlerinin Türkiye geneli bayilikleri verilecektir.

VEX Robotics Dünya’nın her yerinde turnuva düzenleyen ve ürünleri kullanılan ayrıca bir çok robotik turnuvanın robotlarını üreten bir firma. Türkiye’de 2 yıldır VEX Robotics distribütörlüğünü yapıyoruz bu süreç içinde Türkiye’nin hemen hemen yer tarafına VEX ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik.  (Referanslarımızdan bazıları).

2019-2020 sezonunda ilk resmi sezon turnuvamızı 4 farklı şehirde, 13 defa organize ettik. İlkokul takımlarının kendi arasında yarıştığı turnuvada 3 takım, orta okulların kendi arasında yarıştığı turnuvada 7 takım, liselilerin kendi arasında yarıştığı turnuvada 5 takım olmak üzere 15 takımımız Dünya’nın en büyük robotik turnuvası #VEXWorld’te ülkemizi temsil edecek.

Okul öncesi setimiz VEX123,  ilkokul 1-2 setimiz VEXgo, ilkokul ve ortaokul setimiz VEXIQ ve Lise ürünüz VEX V5 okul öncesinden üniversiteye kadar VEX Robotics ile robotik ve kodlama eğitimi verebilirsiniz.

EducatHUB : Okul öncesinden üniversiteye kadar tüm sınıf seviyeleri için robotik, kodlama ve STEM müfredatını öğrenci ve öğretmenlerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’nin alanında en iyi öğretmenlerin yazdığı, tüm robotik setlerin müfredatını educatHUB içinde bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için : http://www.educathub.com

Dobot Türkiye : Endüstri 4.0 eğitimi için kullanabileceğiniz uluslararası ödüllü çok fonksiyonlu robot kol ile sınıflarınızı gerçek bir sanayi robotu ile buluşturabilirsiniz.  Dobot Magician kodlanabilir robot kol, 3D yazıcı, lazer gravür işlevlerine sahip 20+dille kodlanabilen aynı zamanda isterseniz öğrencilerle birlikte resim yapabilen bir üründür. Dobot Mooz ise 3D yazıcı, CNC ve laser işleme özelliklerine sahiptir.  Detaylı bilgi için http://www.dobotturkiye.com

Kodlamaker Üretim Merkezleri : Bölgelerinizde öğrencilere maker eğitimi veriyorsanız bu eğitimleri www.kodlamaker.com sayfasında  ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyurabilirsiniz. Sizin eğitim merkezinizi Kodlamaker Üretim Merkezi olarak duyurabilir, öğrencilerine EducatHUB müfredatı verebiliriz. Detaylı bilgi için http://www.kodlamaker.com

Bayilerimizden VEX Robotics ve Dobot ürünlerimizin tanıtımı, öğretmen eğitimlerinin birlikte düzenlenmesi, VEX Robotics yarışmalarının birlikte düzenlenmesini bekliyoruz.

Öğrencilerimizi ve okullarımızı geleceğe hazırlarken işbirliği yapmak isterseniz sizi de partnerimiz olarak görmek isteriz.

X